info@aitechnology.sk - 0910 451 623 - kontaktný formulár
Napísali o nás klienti
Vďaka Aitechnology a ich profesionálnemu prístupu sme boli schopný postaviť excelentnú platformu, ktorá nám ponúka variabilitu, jednoduchosť ovládania a efektívnu možnosť SEO optimalizácie. Vysoko oceňujem ich promptný prístup a flexibilitu, ktorá nám neustále pomáha dosiahnuť náš cieľ neustálej expanzie a zvyšovania zážitku nakupovania na Sperky-A-Diamanty.sk
www.sperky-a-diamanty.sk
Kontaktujte nás
Máte nejakú otázku alebo chcete využit naše služby? Píšte, volajte!
info@aitechnology.sk
0910 451 623
Kontaktný formulár

Lynxmaps

Lynxmaps
Lynxmaps
webové sídlo mapujúce obchod, služby a výrobu v rôznych provinciách a mestách Kanady
Rok:2015
Webové sídlo poskytuje svojím návštevníkom mnoho užitočných informácií v užívateľsky príjemnej a prehľadnej podobe s responzívnym dizajnom, zabezpečujúcim pohodlné surfovanie na širokej palete zobrazovacích zariadení, od mobilov, cez tablety, po klasické desktopové monitory.

Jeho súčasťou je aj klientská zóna v ktorej sa užívateľ môže aktívne podieľať na vytváraní webových stránok pridávaním informácí o svojich službách, spoločnosti, inštitúciách alebo zaujímavých miestach v krajine. Samostatný modul umožňuje majiteľom ponúkať nehnuteľnosti pre priamy predaj vo forme bezplatnej inzercie.

Neoddeliteľnou súčasťou systému je aj na mieru šitá, komplexná, zároveň však užívateľsky jednoduchá a prehľadná administrácia. 
Komentáre (0)
+ nový komentár
Vaše meno
Váš komentár
Buďte prvý kto pridá komentár.
© 2012, aitechnology