info@aitechnology.sk - 0910 451 623 - kontaktný formulár
Napísali o nás klienti
Vďaka Aitechnology a ich profesionálnemu prístupu sme boli schopný postaviť excelentnú platformu, ktorá nám ponúka variabilitu, jednoduchosť ovládania a efektívnu možnosť SEO optimalizácie. Vysoko oceňujem ich promptný prístup a flexibilitu, ktorá nám neustále pomáha dosiahnuť náš cieľ neustálej expanzie a zvyšovania zážitku nakupovania na Sperky-A-Diamanty.sk
www.sperky-a-diamanty.sk
Kontaktujte nás
Máte nejakú otázku alebo chcete využit naše služby? Píšte, volajte!
info@aitechnology.sk
0910 451 623
Kontaktný formulár

Fortunepick

Fortunepick
Fortunepick
Špecifický zľavový portál, špecializujúci sa na inovácie a poradenstvo v online biznise.
Rok:2012
Hlavnou funkciou ktorú aplikácia tohto portálu poskytuje je zverejňovanie časovo, či počtom obmedzených zľavnených ponúk v rôznych kategóriách, ktoré sú za využitia mailovej podpory predávané záujemcom po úhrade cez vstavanú PayPall platobnú bránu.

Špeciálnou kategóriou sú ponuky zadarmo tzv. ''free deals''. "Predaj" týchto ponúk je prevádzaný taktiež za využitia polo-automatizovanej emailovej podpory avšak narozdiel od klasických ponúk aj za využitia špecifického tzv. "share systému'', kde ku konečnému odoslaniu informácií potrebných ku konečnému získaniu ponúkaného produktu či služby dochádza po zdieľaní stránky a poskytnutí potrebného emailu. 

Web je vybavený jednoduchým systémom pre správu zverejňovaného blogu a jeho článkov, správou samotných ponúk, ich kategorizácie a objednávok, systémom pre správu zľavových kupónov a jednoduchým CMS systémom niekoľkých obsahových stránok.

Prostredie aplikácie je automaticky prispôsobované zmenou meny (EUR, USD, GBP) a s tým súvisiacich dát podľa lokality návštevníka.
Komentáre (0)
+ nový komentár
Vaše meno
Váš komentár
Buďte prvý kto pridá komentár.
© 2012, aitechnology