info@aitechnology.sk - 0910 451 623 - kontaktný formulár
Napísali o nás klienti
Vďaka Aitechnology a ich profesionálnemu prístupu sme boli schopný postaviť excelentnú platformu, ktorá nám ponúka variabilitu, jednoduchosť ovládania a efektívnu možnosť SEO optimalizácie. Vysoko oceňujem ich promptný prístup a flexibilitu, ktorá nám neustále pomáha dosiahnuť náš cieľ neustálej expanzie a zvyšovania zážitku nakupovania na Sperky-A-Diamanty.sk
www.sperky-a-diamanty.sk
Kontaktujte nás
Máte nejakú otázku alebo chcete využit naše služby? Píšte, volajte!
info@aitechnology.sk
0910 451 623
Kontaktný formulár

Webové stránky a portály

Internetová stránka je v súčastnosti najefektívnejšie a najdostupnejšie médium na trhu, pomocou ktorého je možné prezentovať Vašu činnosť. Primárnym cieľom väčšiny webových stránok je získavanie nových zákazníkov. 

Aby sme tento cieľ splnili, musíme zabezpečiť to, aby Vaša webová stránka bola prehľadnámoderná a jednoducho ovládateľnáPri tvorbe stránok využívame najmodernejšie technológie. Dodržiavame štandardy a odporúčania svetových organizácií pre zachovanie kvality, bezpečnosti a kompatibility, pričom sa snažíme o maximálne prispôsobenie sa Vaším potrebám a predstavám. 

Vyvíjame webové aplikácie, ktoré umožňujú našim klientom riešiť rôznorodé problémy podnikateľského prostredia.

Zaoberáme sa najmä vývojom:

- prezentačných webových stránok
- e-commerce aplikácií - e-shopov - elektronických obchodov
- redakčných systémov - CMS
- webových informačných portálov
- produktových katalógov
- komunitných webstránok

Pozrite si kompletný prehľad našich referencií

Cena za vývoj web stránky:

Pri tvorbe web stránky pristupujeme ku každému klientovi individuálne a preto neuvádzame žiaden cenník. Každá stránka predstavuje inú mieru zložitosti, od ktorej zavisí čas potrebný na vývoj a teda aj cena konečného riešenia. Najprv sa snažíme dôkladne zanalyzovať Vaše požiadavky a potom Vám navrhneme cenu. 

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať.

© 2012, aitechnology