info@aitechnology.sk - 0910 451 623 - kontaktný formulár
Napísali o nás klienti
Vďaka Aitechnology a ich profesionálnemu prístupu sme boli schopný postaviť excelentnú platformu, ktorá nám ponúka variabilitu, jednoduchosť ovládania a efektívnu možnosť SEO optimalizácie. Vysoko oceňujem ich promptný prístup a flexibilitu, ktorá nám neustále pomáha dosiahnuť náš cieľ neustálej expanzie a zvyšovania zážitku nakupovania na Sperky-A-Diamanty.sk
www.sperky-a-diamanty.sk
Kontaktujte nás
Máte nejakú otázku alebo chcete využit naše služby? Píšte, volajte!
info@aitechnology.sk
0910 451 623
Kontaktný formulár

Vývoj softvéru a IT poradenstvo

Vývoj softvéru

Ak nemôžete na trhu nájsť hotový softvérový produkt, spĺňajúci Vaše kritériá alebo je pre Vás výhodnejšie rutinné podnikové procesy zefektívniť investíciou do systémov, ktoré sa prispôsobia Vám a nie Vy im, tak potom je pre Vás najvhodnejším riešením využitie našich služieb vývoja vysokošpecifického softvéru. Navrhneme a zrealizujeme Vám aplikáciu s maximálnou mierou jednoduchosti a prisposobenia sa Vašim zabehaným postupom.

IT poradenstvo

V rámci služieb IT poradenstva poskytujeme poradenské a konzultačné služby v oblasti najnovších informačných technológií, výpočtovej techniky a internetovej bezpečnosti.
Dokážeme navrhnúť najvhodnejšie softvérové a hardvérove riešenia Vašich problémov z oblasti IT, s ktorými sa vo Vášom podnikaní stretávate.

© 2012, aitechnology