info@aitechnology.sk - 0910 451 623 - kontaktný formulár
Napísali o nás klienti
Vďaka Aitechnology a ich profesionálnemu prístupu sme boli schopný postaviť excelentnú platformu, ktorá nám ponúka variabilitu, jednoduchosť ovládania a efektívnu možnosť SEO optimalizácie. Vysoko oceňujem ich promptný prístup a flexibilitu, ktorá nám neustále pomáha dosiahnuť náš cieľ neustálej expanzie a zvyšovania zážitku nakupovania na Sperky-A-Diamanty.sk
www.sperky-a-diamanty.sk
Kontaktujte nás
Máte nejakú otázku alebo chcete využit naše služby? Píšte, volajte!
info@aitechnology.sk
0910 451 623
Kontaktný formulár

Redakčný systém - CMS

V dnešnej dobe je redakčný systém neodmysliteľnou súčasťou skoro každej internetovej aplikácie. Pomocou CMS (content management systému) si užívateľ jednoducho a bez akýchkoľvek programátorských schopností dokážete obsah webovej stránky upravovať sám. Redakčný systém Vám tak ušetrí náklady, ktoré by ste inak museli vynaložiť na drahého odborníka. 

 


Existuje mnoho hotových komerčných či voľne dostupných tzv. open source redakčných systémov. Každý z týchto systémov má svoje pre a proti. U nás zastávame filozofiu redakčného systému, ktorý je naprogramovaný podľa potrieb zákazníka a je prispôsobený funkčným potrebám web stránky. Vývoj stránky teda neobmedzujú limity už "hotového" redakčného systému, ale web od základov vyvíjame a na základe požadovanej funkcionality navrhujeme preň efektívny redakčný systém . Pri návrhu sa snažíme o maximálnu jednoduchosť, ľahkú ovládateľnosť a prehľadnosť. Takýto systém je v budúcnosti možné ľahko rozšíriť o akúkoľvek novú, alebo veľmi špecifickú funkcionalitu.
© 2012, aitechnology