info@aitechnology.sk - 0910 451 623 - kontaktný formulár
Napísali o nás klienti
Vďaka Aitechnology a ich profesionálnemu prístupu sme boli schopný postaviť excelentnú platformu, ktorá nám ponúka variabilitu, jednoduchosť ovládania a efektívnu možnosť SEO optimalizácie. Vysoko oceňujem ich promptný prístup a flexibilitu, ktorá nám neustále pomáha dosiahnuť náš cieľ neustálej expanzie a zvyšovania zážitku nakupovania na Sperky-A-Diamanty.sk
www.sperky-a-diamanty.sk
Kontaktujte nás
Máte nejakú otázku alebo chcete využit naše služby? Píšte, volajte!
info@aitechnology.sk
0910 451 623
Kontaktný formulár

HTML email marketingové šablóny, newsletter šablóny, šablóny pre mailchimp

Určite ste sa už stretli s vkusne vyzerajúcim reklamným emailom ponúkajúcim produkty či služby, ktorý Vás už na prvý pohľad zaujal. Predostrite aj vy svojím zákazníkom Vašu ponuku pomocou štýlového reklamného emailu.

Zanalyzujeme Vaše požiadavky a predstavu a ponúkneme Vám vhodné riešenie. Ak nemáte grafický návrh, radi Vám pomôžeme a navrhneme Vám zaujímavý dizajn. Následne podľa dohodnutého dizajnu naprogramujeme HTML šablónu. Pri programovaní kladieme dôraz na to, aby šablóna bola rovnako zobrazená v najbežnejších a najčastejšie používaných emailových klientoch a aby sa Vaša ponuka zobrazila všetkým Vašim klientom korektne. Ak používate niektorý z email marketingových nástrojov (napr. Mailchimp), šablónu Vám doň implementujeme.

Ukážky vytvorených šablón:
(kliknutím na obrázok sa zobrazí zväčšený náhľad)


Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať.

Cena šablóny:

Cena emailovej šablóny závisí najmä od jej grafickej zložitosti a teda od času potrebného na návrh a finálne naprogramovanie či importovanie šablóny do email marketingových nástrojov.
Cena je individuálna a preto neuvádzame žiaden cenník.
© 2012, aitechnology