info@aitechnology.sk - 0910 451 623 - kontaktný formulár
Napísali o nás klienti
Vďaka Aitechnology a ich profesionálnemu prístupu sme boli schopný postaviť excelentnú platformu, ktorá nám ponúka variabilitu, jednoduchosť ovládania a efektívnu možnosť SEO optimalizácie. Vysoko oceňujem ich promptný prístup a flexibilitu, ktorá nám neustále pomáha dosiahnuť náš cieľ neustálej expanzie a zvyšovania zážitku nakupovania na Sperky-A-Diamanty.sk
www.sperky-a-diamanty.sk
Kontaktujte nás
Máte nejakú otázku alebo chcete využit naše služby? Píšte, volajte!
info@aitechnology.sk
0910 451 623
Kontaktný formulár

Grafický návrh webstránky, web dizajn

Našim zrakom prijímame až 90 percent všetkých informácií o okolitom svete. Práve preto je dizajn webstránky jeden zo základných faktorov, ktorý ma vplyv na to, či bude internetový projekt úspešný alebo nie.

Pri návrhu grafiky sa snažíme dodržiavať niekoľko dôležitých zásad:

1. Prehľadnosť, ľahká a intuitívna orientácia - dobrý a kvalitný grafický návrh musí zabezpečiť, aby aj menej zdatný používateľ internetu nemal najmenší problém, rýchlo sa zorientovať na stránke. Nesprávne navrhnutý dizajn môže značne znepríjemniť návštevníkovi pobyt na stránke.
2. Rozmiestnenie informácií - je potrebné, aby dôležité informácie boli ľahko viditeľné a prístupné. Nie je dobré ak návštevník stránky musí ustavične scrollovať alebo preklikávať kvantami stránok, kým sa dostane k tomu, čo potrebuje. Nesprávne rozmiestnené informácie dokážu ľahko otráviť väčšinu netrpezlivých návštevníkov.

3. Čistý a moderný dizajn - aby webstránka nepôsobila z akéhokoľvek pohľadu rušivo je potrebné správne odhadnúť kombináciu farieb, trefne rozložiť jednotlivé elementy a účelne rozložiť obsah stránky.

Navrhneme dizajn stránky podľa Vašich požiadaviek:

Pri návrhu grafiky nám pomôže, ak sú Vaše požiadavky čo najpresnejšie aby sme si dokázali utvoriť predstavu, na základe ktorej sa pustíme do práce. Takisto nám pomôže ak nám zašlete logo, slogan či Vašu predstavu o farbe, prípadne zoznam stánok, ktoré sa Vám páčia. Na základe týchto poznatkov sa snažíme načrtnúť grafiku stránky a po vzájomných konzultáciách ju upravíme až do finálnej podoby.

© 2012, aitechnology