info@aitechnology.sk - 0910 451 623 - kontaktný formulár
Napísali o nás klienti
Vďaka Aitechnology a ich profesionálnemu prístupu sme boli schopný postaviť excelentnú platformu, ktorá nám ponúka variabilitu, jednoduchosť ovládania a efektívnu možnosť SEO optimalizácie. Vysoko oceňujem ich promptný prístup a flexibilitu, ktorá nám neustále pomáha dosiahnuť náš cieľ neustálej expanzie a zvyšovania zážitku nakupovania na Sperky-A-Diamanty.sk
www.sperky-a-diamanty.sk
Kontaktujte nás
Máte nejakú otázku alebo chcete využit naše služby? Píšte, volajte!
info@aitechnology.sk
0910 451 623
Kontaktný formulár

Kto sme, čo robíme?

AITechnology predstavuje tím skúsených profesionálov, spolupracujúcich za účelom poskytovania čo najefektívnejších a najkvalitnejších webových riešení pre svojich spokojných klientov.

Sme špecialisti v oblasti tvorby webových aplikácií, webových stránok a portálov, redakčných systémov, elektronických obchodov a to čo robíme je aj našim koníčkom. Radi Vám poskytneme služby v oblasti vývoja softvéru a IT poradenstva.

Náš tím

Tím AITechnology tvorí v súčasnosti dvojica kreatívnych a zodpovedných osôb so zmyslom pre detail, kladúcich dôraz na funkčnosť, kvalitu, jedinečnosť a efektivitu riešení. Náš záujem o nové technológie a postupy nás vedie k neustálemu vzdelávaniu sa a zdolávaniu nových výziev a prekážok. Zavádzaním inovácií sa snažíme zatraktívniť výsledky našej práce v očiach zákazníka ako aj nás samotných. Inovačné procesy sa nekončia len u využívaných technológiách a postupoch zasahujú aj do komunikácie so zákazníkom. Snahou o čo najvyššiu efektivitu komunikácie so zákazníkom šetríme čas a teda aj prostriedky našich klientov.

Ing. Dušan Holoďák
vývoj, programovanie, optimalizácia, poradenstvo
V tíme AITechnology som zodpovedný hlavne za funkcionalitu našich riešení, čo zahŕňa predovšetkým prvotnú analýzu problému, návrh architektúry z hľadiska funkčnosti aplikácie, návrh databázových štruktúr a následný vývoj.
Ing. Tomáš Kočiš
grafika, webdizajn, kódovanie, marketing
V AITechnology sa venujem hlavne webdizajnu, od grafického návrhu, cez kódovanie až po implementáciu obsahu. Mojou úlohou je takisto optimalizácia výstupu webových aplikácií do formy interpretovanej rovnako vo všetkých súčasne používaných webových prehliadačoch.
© 2012, aitechnology